Hakunamatata

Koupili byste si upatlane a dost poskrabane sluneční brýle, když by byly poslední?

Nejlepší odpověď
quentos

ne, v životě jsem sluneční brejle nepotřeboval. Pokud se nemýlím, v dioptrických brýlích jsou UV filtry taky.

Další odpovědi
cincina

Ne.

zeeue

Pochybuji, že by byly na prodej jen jediné brýle v celém okolí, kde bydlíš – zkus jiný obchod ;) Pokud by však přece jen neměly nikde nic lepšího – můžeš zkusit nějaký e-shop.

Jen pro inspiraci:
http://www.bryle-online.cz/slunecni-bryle/param_1/1/pa­ram_3/2/x/75/y/19?sor­t=4a
http://obchody­.heureka.cz/slu­necni-bryle/
Doplňuji:
ps: Málem bych zapomněla :) …nedoporučuji kupovat si brýle u vietnamců (inspekce zjistila, že někteří uvádějí na lístečku od brýlí UVProtection, ale brýle ji nemají) a už vůbec ne nějaké obnošené – hodí se investovat do kvalitních brýlí (investuješ tak do ochrany svého zraku, což je bez pochyby to nejcennější, co máš). Jinak pokud trpíš (třeba tak jako já :) ) chronickým nedostatkem financí :D tak je možnost zakoupit si tedy i ty levnější vietnamské brýle, a potom si je nechat na UV filtr otestovat v jakékoli optice – mám dojem, že je to zdarma.

iceT

cena by musela odpovídat jejich stavu

Olus

Ne. Nejde jenom o poškození filtru, ale i o to, že ty škrábance ti budou ničit zrak. A kdo ví, jak přes ně vůbec budeš vidět…