kapka

Koupili byste si /třeba k Vánocům/ knihu Odpovědi.cz, kdyby vyšel výběr otázek? Já jo. 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Ano. Ale chtela bych byt vyfocena na titulni strane.
Musel by to byt ale vlastne velky katalog. Abych se na tu titulku vesla !
🙂

  • iv-

Další odpovědi
anonym

Ano

Úvaha podnětná, ale na dikci je patrná ženská ruka – neboť:
Je cca 17 obdobných webů a žádný to dosud nerealizoval z prozaických důvodů, při předpokládaném nákladu by cena vyšla nad 500,– Kč a to by málokdo koupil.
Schůdnější by byla varianta edice CD, kde by byly volitelné filtry dle oborů či rubrik, aby si každý mohl vybrat okruhy svých zájmů. Stačilo by překlopit archiv s lištou a doplnit seznam Otázek dne, jež odtud přebírá FB a Ontola.
Pak by si každý mohl vytisknout vlastní originální verzi.

www

Ne

Od toho je net a navíc, je tu stejným podílem odpovědí velmi kvalitních jako hloupých.

Adri ..

Ano

Určitě ano, najdeš tam mnoho zajímavostí a můžeš se i přiučit :)

Pájo

Ne

Vlastně možná ano, ale jen knihu se správnými (ověřenými) odpověďmi…ale řekněte mi, kdo by dělal garanta?

led

Ano

Ano, ale za podmienky, že balast by tam nebol. To znamená výber poraďte, pomôžte a odpovede na ne.
Konfliktné diskusie by som tam nechcela, nie je to život stránky, ale Poraďte, pomôžte…

ten který je

Ano

Ano,pokud by tam byly otázky a odpovědi řazeny např.dle témat a podle abecedy.Nechtěl bych ovšem číst nějaké ubohé příspěvky frustrovaného uživatele,který by se spíše cítil lépe v diskuzích na novinkách.:-)

WeeBear

Ano

Ano. Mohly by tam být nejkuróznější otázky, či odpovědi. 🙂 Věřím, že by to mohlo být i o dost lepší, než knížka sbírky vtipů. 🙂

hanulka11

Ne

Myslím, že už by to nebylo ono, jako zde.

MacChill

Ano

To by mohlo být zajímavé kdyby tam byli i odpovědi..

samicek333

Ne

radši se koukni rovnou na stránky

Drap

Ne

Ne, ale možná bych se rozhodl jinak. áleželo by také na tom, kdo by otázky vybíral

DusanOrlik

Ano

Samozřejmě,za rozumnou cenu-třeba se dočkáme… :)

MILAN1961

Ano

samozřejmě,ale musely by být vytříděné aby tam nebyly ty blbosti které tam někteří uživatelé píší kvůli bodům…

Wang

Ne

Heřman

Ano

kapka

  • iv-, to je dobrý nápad. Takže titulní strana už je vymyšlená… Mohla byste třeba na vodítku vést modrou lištičku, co Vy na to? 😁

anonym

Nenene Kapko ! Na voditku bych vedla doktora a ten obojek by jsme mu spolu utahovaly my 2 !
🙂

led

Kniha vo formáte ležatej A3. To sa tam možno zmestí aj viac ľudí, teda ak to -iv- nechce zabrať celé pre seba…

anonym

Ach jo , led ! ☹
No tak dobre , no. Tak vy budete za mnou a Dr. delat krovi a Kapku strcime nekam do rohu. Stejne je rozmazana , tak na ni tolik nezalezi. :-o -iv-

led

To nie, máme tu aj iných, výraznejších. Ja tam nechcem byť, bojím sa „čočky foťáku“ a vyhýbam sa jej, leda v zastúpenie LED-lampy.

anonym

Jezisimaria ! Ja se bojim, ted – po tech 3 dnech zeptat, koho myslite. ! 🙂
Vy a annas umite pravopis , tak se budete pak podepisovat. 🙂-iv-