Koupili byste si RZ (SPZ) na přání a zdá se vám cena 10000 Kč normální?

Je jedno, jestli si ji koupíte nebo ne, ale jaké vaše slovo by tam mělo být?

Nejlepší odpověď
Elk

Nekoupil, byla by to zbytečná investice, ale čistě teoreticky bych tam dal Neriskuj

Další odpovědi
anonym

Cena mi přijde normální. Ano, deset tisíc není malá částka, ale je to jednorázový výdaj při koupi auta. A v tomto kontextu už to tak významná položka není.

A na přání bych si svou RZ uměl představit např. u firemních aut, kde může sloužit jako část image nebo reklamy, případně pro snazší evidenci („vezmi si jedničku“). Pro sebe mi to přijde nepotřebné.

gecco

Nekoupil – proč zbytečně přitahovat pozornost?
😉
Cena? – i na nejlevnější auto je to cca sada gum a přezutí…

A hypotetické slovo? – třeba „chyt me“…
😉

Klaproth

Cena mi nepřijde jako přemrštěná, ale já osobně bych si to nekoupil, považuji to za zbytečnou frajeřinu.

Emefej

Cena se mi zdá normální, kdo se takto musí prezentovat, ten to rád zaplatí. Já bych to nechtěl.

lota

Nekoupila, nevím proč. Stačí mi obyčejná značka. Jinak 10 tisíc pro frajery mi přijde adekvátní, klidně bych dala i víc…

mosoj

K čemu je to zapotřebí ?

ReHu

O slovu jsem nepřemýšlela, ale mělo by vystihovat majitele.
Cena se mi zdá přiměřená.

anonym

Ahmede, s novým vozem bych taky souhlasil…