Koupili byste si ji za ty prachy?

za
25 000
Sim karta/Zlaté číslo. Nabízím k
prodeji toto EXKLUZIVNÍ
telefonní číslo (možnost
výměny za nějaké jiné zajímavé
číslo). 7 2 1 – 1 1 1 – 0 0 0.
Operátor O2, ale není problém
přejít k jinému operátoru.. Cena
25.000Kč
Doplňuji:
POZOR!!! Já ji neprodávám, ale udivil mne inzerát!

Nejlepší odpověď
iceT

No,pokud by k té ceně bylo volání a sms a mms a internet zdarma na pár let,tak jo,ale jinak ne.Exkluzivitu v tomto čísle nijakou nevidím,leda snadno zapamatovatel­né číslo.

Další odpovědi
Stingo

exkluzivní číslo je třeba 777 777 777 nebo 777 000 001. Ale ani tak bych si ho nekoupila za tu cenu. Jedině, že bych nevěděla, co s prachama.

kapka

Vždyť se zlatými čísly se kšeftovalo vždycky. Já bych si to číslo nekoupila, protože nemám firmu a nepotřebuji, aby moje číslo bylo snadno zapamatovatelné. Ale jinak mi ta cena přijde tak nějak normální. :)
Doplňuji:
Také máme jednu sim od Vodafonu, kde jsme si mohli vybrat sami číslo zcela zdarma. Jaké číslo jsem nadiktovala, to mi dali. Pokud nebylo obsazené samozřejmě. Máme tedy sim s rodným číslem dcery. Což je zlaté číslo pro mě :3 :)
Kdo byl tenkrát pohotový, mohl se dostat zdarma ke snadno zapamatovatelnému číslu a pak ho výhodně prodat.

marci1

Nechápu jaksi „luxusní“ zlatá čísla" za tolik peněz. Jedná se asi o jakýsi módní výstřelek. 🙂
http://www.lu­xusnicislo.cz/
Doplňuji:
Číslo 722 555 555 „jen za pouhých“ 99 999,– Kč. 🙂

beer

Rozhodně NE, postrádá to jakýkoliv normální smysl..
Už jen z toho důvodu, že číslo stejně nikdy nikdo neuvidí, vždyť adresář v telefonu je vždy podle názvu firmy, jména, atd. – nikoliv podle čísel.
Proto je to, dle mého názoru, určeno snad jen pro snoby a jinak postižené )) Ale je to pochopitelně jen jejich věcí..

Kelt

určitě bych to nekoupil, ale kdybych to měl a někdo mi ty peníze nabízel, tak bych to za tu cenu prodal.

Emefej

Každý obchod je záležitostí nabídky a poptávky. Takže pokud někoho nabídka oslovuje, nevidím v tom problém. Já osobně bych to nekoupil. „Atraktivní“ číslo jsem získal zdarma. Když jsem si v roce 1994 kupoval mobilní telefon, existoval pouze jediný operátor a paní v prodejně mi dala na výběr se široké nabídky čísel začínajících na 602. Tak jsem si zvolil takové, které je snadno zapamatovatelné.
Doplňuji:
Teď jsem prostudoval internet a zjistil jsem, že číslo toho typu jaké mám já, se prodává za cenu cca 30 000 Kč. Ani jsem netušil, jaký mám poklad.

Funna

tyhle čísla mají smysl jen pro majitele, aby si ho on lépe zapamatoval…všichni ostatní většinou nevnímají, jaké číslo jim volá a pokud s volajícím chtějí mít kontakt i do budoucna, tak si ho uloží do telefonu pod jménem a nějaké číslo je jim ukradené…a navíc…721111000 není žádný zázrak a za 25 tis už vůbec ne…

Hamon

Spis bych bral radu cisel (postupku). Pri zadavani cisla neni potreba pocitat, kolik cislic uz jsem vytukal.

ivzez

Zlaté číslo bych nekupovala.

Ale koupila jsem si asi před 3,5 roku Oskartu,
tzv. hodinovku (hovor v síti Oskar/Vodafone až 59 minut za 12 Kč).
Přišla mne i s poštovným na 1.000 Kč, cenu jsem měla zpátky
ve formě ušetřeného hovorného za necelé 4 měsíce …

Honza Český

Tak jsem taky trošku hledal a našel tohle zlaté číslo 797 777 777 , prodávají jej www.extracisla.cz . To už je opravdu VIP zlaté číslo a asi levné nebude. Na druhou stranu mě překvapilo, že prodávají zlatá čísla už za několik stokorun. Když si vezmu, že u O2 chtějí 5 tísíc za jedno, tak mají ceny velmi slušné.

Petr SIM

Děkuju všem za názory, jsem moc rád, že moje číslo 111 000 vzbudilo takový (ne)zájem. A zároveň mě moc potěšilo, že se přiživily prodejci EXTRACISLA.CZ A LUXUSNÍČÍSLO.CZ 🙂 vyšlo to opavdu nenápadně. Číslo je stále volné 111 000 a kontakt na mě 722 733 733 takže neváhejte :)