Koupili byste si dům kde se stala vražda nebo věci zabavené v exekuci ačkoliv je to cenově výhodné?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Žádný dům, kde bych tušila špatnou energii, bych si nekoupila.

Další odpovědi
Michal Kole

Mě by spíš vadila absence záruky a nemožnost reklamace.

Sůwa

Asi ano, určitě by to nebylo rozhodující hledisko. Pomáhala jsem kamarádovi koupit barák v dražbě, někdo to nakonec koupit musí, když už to došlo tak daleko.

hanulka11

ne

Klára K.

Asi ne.