samicek333

Koupili byste obleček na zlatého retrívra?

Jde nám o to, že budou asi mrazy a on je pořád doma, takže aby třeba neonemocněl, když s ním půjdu na cvičák… Pokud ano, je někde možné koupit tak velký obleček? Náš pes měří přes 60 cm v kohoutku…)
Doplňuji:
na cvičák s ním chodím pravidelně každý týden – už to bude tenhle týden rok
Ale na ty silný mrazy – nemůže onemocnět? máma chce pořídit…

Nejlepší odpověď
www

Nekoupil.
Pokud chci chodit se psem na cvičák, měl by být alespoň již tak připravený a zvyklý, že obleček nepotřebuje. Toto se týká v této rasy jen těch „postelovejch“ a nic proti nim! 😉
Praxe
Doplňuji:
Tato rasa je na zimní podmínky přizpůsobena již od přírody. Pokud je na výcvik zvyklý, nic se neděje a garderóbou mu něco málo ulehčíš. Záleží ve tvém případě jen a jen na tvém vkusu, pejskovi to asi bude jedno 😉.

Další odpovědi
Drap

Nikdy, mráz přežije bez problémů, je k tomu přizpůsoben. Nechápu proč lidé dělají ze svých miláčkú blbce.

hanulka11

já bych nekoupila -neviděla jsem ještě velkého psa v oblečku .....pokud bude na cvičáku zahřeje se …nepotřebuje obleček

má přeci srst a bude se pohybovat

Adri ..

Pro začátek bych mu určitě obleček koupila a až budou mrazy zaostávat, sundala bych mu ho. Musí si zvykat pomalu.