rtepp

Koupili by jste ten obraz za 100000,–

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/235762-plzenane-meli-strach-aby-klause-neurazil-obraz-od-knizaka.html

Nejlepší odpověď
iwetax

Má dvouletá dcera mi nakreslí hezčí. Ale ten raut bych si dala.

Další odpovědi
Ella

Ne… =D můj 72-letý děda mi namaluje hezčí a zadarmo =)

Berušinka

Přesně jak říká Ella =D … takle umí kreslit i ten největší umělecký antitalent! =D

Elk

Ani náhodou, ale prodal bych ho a možná i za míň !!!

ten který je

Ne nekoupil,raději bych koupil nějaký obraz s jelenem.;-)

tom004

Knížákova schíza.NE.

SINGO

Myslím si že toto nakreslí každej od 8 do 80 let, každej kdo neumí kreslit…

Doplňuji:
100000? V žadném případě, maximálně zaplatit výdaje za barvu, plátno…

jennysh

Za to se dá koupit mnoho užitečných věcí,a ne jenom obraz.Myslím,že je to zcela zbytečné.Navíc jak vy říkate,i obyčejná ruka každého z vás to nakreslí líp.