muhamed

Koupili by jste svym detem stolni hru psi hovinko?

Me uz prijde ze jim dochazi napady ;DD
Doplňuji:
A jeste tak drahy to je :D

Nejlepší odpověď
Matthew

Když jsem tu reklamu viděl poprvé tak jsem si říkal že jde o blbý vtip nebo jsem se přeslech. Néé, opravdu něco takového bych nekoupil ani psovi :D

Další odpovědi
Drap

Asi ne

Alesh

Svým ne, ale neteřím jsem to koupil. Strašně to chtějí, ale maminka to zakázala. 🙂 Jsem hodný strýček! 🙂

Zdroj: http://www.al­za.cz/psi-hovinko-d349334.htm

huxa

evidentně moderátoři na alze s tebou souhlasí, jinak by ten komentář neuveřejňovali…

iceT

Třeba by se děti formou hry naučili už zamlada sbírat po svých živých čtyřnohých miláčcích sbírat hovínka,když už to někteří dospělí nedělají…