sisi0110

Koupili by jste spíš Wii nebo Kinect?

Řeším jesli koupit Wii nebo Kinect. Máte nějaké zkušnosti nebo doporučení?

Nejlepší odpověď
Rylon

Já rozhodně Kinect.
Neni pravda ze se hry nedaji vypalovat.
Ja mam XBOX360 a jde to.
Staci NAČIPOVAT!

Další odpovědi
DDarent

Snad WII a Xbox 360 s Kinectem!!!!

Kinect ti sám pracovat nebude!!!!

anonym

obojí je bohužel velmi špatně optimalizované a dostupné pro českého uživatele, wii nemá vůbec podporu pro českou republiku, nefunguje online obchod s hrami a demo verzemi. Hry v češtině prakticky neseženete. Aby to byla trochu zábava je nutné mít alespoň dva wii ovladače, hra pro jednoho není žádná sláva …

kinect je určitě vyspělejší ovladač, optimalizace pro českou republiku u samotné konzole jsou sice také mizerné ,ale ovladač samotný stačí k tomu aby se u konzole mohlo zabavit více lidí při hře proti sobě, není nutné kupovat druhý, třetí, čtvrtý ovladač jako v případě wii…

zapoměla jste ještě třetí možnost a sice ovladač PlayStation 3 Move, více informací zde http://cz.pla­ystation.com/ps3/new­s/articles/de­tail/item300655/Ne­j%C4%8Dast%C4%9Bj%C5%­A1%C3%AD-dotazy-k%C2%A0ovlada%C4%8Di-PlayStation-Move/ , který mírně vylepšenou obdobou ovladače Wii.

hry pro tyto konzole jsou relativně velmi drahé nepočítejte s tím že je možné je získat pouhým přepalováním dvdček jako u PC her, konzole vznikly právě proto aby takové kopírování her nebylo možné

domnívám se že tradiční počítač na kterém je nainstalován herní obchod STEAM – http://store.ste­ampowered.com/ – je stále tou nejlepší možnou herní konzolí.

MacChill

Možná bych bral Sony Move, ale ještě bych počkal jestli se objeví další hry

P.T.

Mám to štěstí, že si můžu srovnávat všechny tyhle konzole. Jak Wii, tak Xbox 360 s Kinectem a stejně tak i PS3 Move. Verdikt? Xbox 360 s Kinectem. Zkušenosti jen to nejlepší. Takové ty řeči o nějaké „optimalizaci“ pro ČR jsou úplně mimo mísu (kolega asi myslel podporu nebo lokalizaci do našeho jazyka). Která pohybová hra pro tyhle tři konzole je v češtině? Myslím, že prsty na jedné ruce by mi stačily, abych je spočítal. O jazyk tady vůbec nejde.

Hry jsou natolik jednoduché a bez zbytečných popisů a žvatlání, že je pochopí i naprostý laik. Navíc, když už jsme u podpory pro české hráče – tu má ze zmíněných firem u nás jednoznačně nejlépe zmáknutou Microsoft, takže jakékoliv problémy jsou schopni řešit i telefonicky nebo emailem.

Drahé hry – od 6 – 7 stovek a cena bazarových kousků bude ještě nižší, takže není čeho se bát.

No a proč Kinect od MS? Jedna kamera stačí pro hraní i 4 hráčů na jedné konzoli. V ruce se nic držet nemusí jako u konkurenčních konzolí. Hraní je pohodlné, ničím omezené a intuitvní. Hrál jsem to i s malýma děckama, které se u toho perfektně vyblbnou a hlavně nejsou mrzuté z ovladače v ruce a vše snadno pochopí. Prostě unverzální zábava pro celou rodinu nebo jedince, ať je starý jakkoliv.

Zdroj: vlastní zkušenosti