Kiti

Koupili by jste si starý mobilní telefon?

Typ nokia 3310, 3510, 6220…
Proč ano nebo proč ne?

Odpovědi
gecco

Zrovna řadu 3×xx ne (strašný ´šroty´ – vůči jiným, tehdy na trhu běžným telefonům) – jejich největší ´výhodou´ byly výměnné kryty…
Ale řadu 6×xx klidně – ty telefony nepostrádaly nic, co používám (chci používat).
Koneckonců – i nyní mám ´hloupý´ telefon, smartphone občas používám – ale spíše nerad (vysloveně mi vadí dotykáče)…

Caldecott

6210 by sel,je dobrej na ‚snake‘…O:-)

Pepa25

Nokie ne, tu jsem nikdy neměl a i ty dnešní mi nesedí. Ale na prosté telefonování třeba Siemensy byly super – malé, odolné, dlouhá výdrž … Nedávno jsem kupoval low-end jen na telefonování a SMS a litoval jsem, že něco jako C55 už nedělají …

Zdroj: http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/siemens-c55-nemecky-prcek-boduje-test/sc-3-a-1103669

led

Používam klasický tlačítkový mobil, aspoň kým vyťukám číslo telefonát si rozmyslím a mobil s pokojom vypnem a nikoho neotravujem. :)
Leštiace smartfóny majú jednu základnú nevýhodu, veľakrát nezachytia impulz pri „leštení prstom“ ale práve naopak, zachytia impulz vtedy, keď to nečakáme a zapnú sa.

McArthur

Jasně. Už léta jsem na „hloupé“ Nokii. Ze starších mobilů jsou dobré i některé Motoroly. Mám rád, když mobil nabiju, že mě neotravuje týden i déle, že potřebuje přísun energie. A to prokecám i 3 hodiny za den. Navíc tlačítkové telefony se dají ovládat poslepu.