Pokročilý

Koupili by jste si starý mobilní telefon?

Typ nokia 3310, 3510, 6220...
Proč ano nebo proč ne?

Odpovědi:

Zlatý

Zrovna řadu 3xxx ne (strašný ´šroty´ - vůči jiným, tehdy na trhu běžným telefonům) - jejich největší ´výhodou´ byly výměnné kryty...
Ale řadu 6xxx klidně - ty telefony nepostrádaly nic, co používám (chci používat).
Koneckonců - i nyní mám ´hloupý´ telefon, smartphone občas používám - ale spíše nerad (vysloveně mi vadí dotykáče)...

6210 by sel,je dobrej na 'snake'...O:-)

Bronzový

Nokie ne, tu jsem nikdy neměl a i ty dnešní mi nesedí. Ale na prosté telefonování třeba Siemensy byly super - malé, odolné, dlouhá výdrž ... Nedávno jsem kupoval low-end jen na telefonování a SMS a litoval jsem, že něco jako C55 už nedělají ...

Zdroj: http://www.mobilmania.cz/clank y/siemens-c55-nemecky-prcek-bo duje-test/sc-3-a-1103669

Zlatý

Používam klasický tlačítkový mobil, aspoň kým vyťukám číslo telefonát si rozmyslím a mobil s pokojom vypnem a nikoho neotravujem. :)
Leštiace smartfóny majú jednu základnú nevýhodu, veľakrát nezachytia impulz pri "leštení prstom" ale práve naopak, zachytia impulz vtedy, keď to nečakáme a zapnú sa.

Bronzový

Jasně. Už léta jsem na "hloupé" Nokii. Ze starších mobilů jsou dobré i některé Motoroly. Mám rád, když mobil nabiju, že mě neotravuje týden i déle, že potřebuje přísun energie. A to prokecám i 3 hodiny za den. Navíc tlačítkové telefony se dají ovládat poslepu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.