shockwave

Koupili by jste si obraz do bytu? Nebo čím si dnes zkrášluteje stěny bytu?

Odpovědi
Drap

Ano koupil. Dokonce několik.

dubraro

Fotografiemi. Svými i cizími.
Myslím podle toho kdo je pořídil, ne že bych si dal na stěnu svůj Gesicht. 🙂

Floki

Já bych stěny nejradši zkrášlil tak že bych je nechal sněhobíle bílé,ale to je naprd co se týká akustiky takže tu minimalistickou nádheru musím rozbít akustickými panely,a ptám se: „Co je tohle za život když v bytě nemohu mít holé,hladké,bě­lostně bílé,jak čerstvě v Pervolu vyprané stěny a zárověn slušnou akustiku?“