Avatar uživatele
iwetax

Koupili by jste si bundu od větnamců za 1200kč?

Šla jsem se kouknout do kamenného obchdu k větnamcům a dlouhou bundu navíc tenkou měli za 1200kč. Mě se zdá, že si větnamci začínají o sobě nějak myslet! Víc se vyplatí nakupovat v obchodech „39kč“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5197 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jakub

Nejlepší je řídit se rčením, „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

bundu bych si u nich nikdy nekoupila,koupila jsem si u nich bundy dvě a bud se mi po týdnu pokazil zip nebo se mi začala párat.to raději zajdu k nám do obchodu jmenuje se luna,je tam velice levno a hlavně z tama věci vydrží.u větnamců papuče,bundy už nikdy kupovat nebudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Já si u vietnamců nekupuju akorát boty. Nechci mít zkažený nohy. Ikdyž dneska se nedá věřit ani normálním obchodům. Vždycky jsem si kupovala boty u Bati a pak v černých ovcích vyšly skoro nejhůř. Jinak když si mi líbí bunda u vietnamců a zrovna ji potřebuju, tak si ji koupím. Ovšem ještě ta cena. 1200,– je moc na vietnamce a dřív než bych si ji opravdu koupila, bych se zašla podívat jinam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já bych zase tak kritická k větnamcům nebyla. Jednou jsem si koupila opravdu značkové ryfle, druhý den jsem spadla na chodníku a v koleni se mi roztrhly. Reklamaci mi neuznali, protože jsem neměla padat. Není to správné zacházení s těma kalhotama. Aspoň tak mi to řekli. Takže značkové věci jsou mnohdy stejné šmejdy jako ty od větnamců. Akorát se tváří, jako že to tak není. A to nemluvím o tom, že vlastně všechno co jsem měla značkové vždycky hrozně barvilo. Od větnamců máloco. Ale je pravda, že je výhodnější nakupovat v krámech „39“. Mají tam věci, co poslouží úplně stejně jako ty drané a navíc některé z nic nosím už několik let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
escrito

Od Vietnamců nekupuji vůbec nic, levně kupované je dvakrát kupované. A bundu za 1200Kč už vůbec ne, kup si ji někde v obchodě a máš na ni záruku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Asi jsem měla štěstí,já si koupila za 900,ještě mi ji slevnili o 200kč.Je super a nemůžu si stěžovat.Je v ní teplo a dá se nosit i na jaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

U vietnamců bych si bundu už nikdy nekoupila. Nikdy mi nevydržela déle než měsíc. Buď se mi rozbil zip, začla se párat a nebo se mi roztrhla… Navíc je cena 1200Kč velice přehnaná. Já si za takové peníze koupím bundu značkovou a vydrží mi hodně dlouho a vůbec se mi nepáře, nerozbíjí zip atd. Má odpověď tedy zní: U vietnamců bych si tu bundu NEKOUPILA!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

Když bundu u Vietnamců,tak do 300Kč maximálně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kusovka

Klidně bundu od vietnamců, ale tahle cena je přehnaná. Do 500 klidně. Nakupuju tam taky, stejně je to jedno a totéž co mají v kamenných obchodech (pokud to nejsou specializované prodejny). Jen boty tam nekupuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pauli

ja bych si ji nekoupila jedině do 600 kč a od větnamců už vůbec ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

1 200?!Tak za tyhle peníze se v dobrém second handu člověk oblékne od hlavy k patě.A KVALITNĚ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
morče

Od větnámců jsem si tak drahou bundu nekoupila ale jinak odnich kupuji všechno mám dvě děti akupovat drahé věci nemám a to jsou obadva nemocný na hodně dlouho a tak prášky moc stojí a tak jsem třeba ráda za ty větnamci i sekáče a nebo když dostanu věci zdarma

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek