iwetax

Koupili by jste si bundu od větnamců za 1200kč?

Šla jsem se kouknout do kamenného obchdu k větnamcům a dlouhou bundu navíc tenkou měli za 1200kč. Mě se zdá, že si větnamci začínají o sobě nějak myslet! Víc se vyplatí nakupovat v obchodech „39kč“.

Nejlepší odpověď
Jakub

Nejlepší je řídit se rčením, „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.“

Další odpovědi
panenka

bundu bych si u nich nikdy nekoupila,koupila jsem si u nich bundy dvě a bud se mi po týdnu pokazil zip nebo se mi začala párat.to raději zajdu k nám do obchodu jmenuje se luna,je tam velice levno a hlavně z tama věci vydrží.u větnamců papuče,bundy už nikdy kupovat nebudu

anetadela1

Já si u vietnamců nekupuju akorát boty. Nechci mít zkažený nohy. Ikdyž dneska se nedá věřit ani normálním obchodům. Vždycky jsem si kupovala boty u Bati a pak v černých ovcích vyšly skoro nejhůř. Jinak když si mi líbí bunda u vietnamců a zrovna ji potřebuju, tak si ji koupím. Ovšem ještě ta cena. 1200,– je moc na vietnamce a dřív než bych si ji opravdu koupila, bych se zašla podívat jinam.

afro.minerva

Já bych zase tak kritická k větnamcům nebyla. Jednou jsem si koupila opravdu značkové ryfle, druhý den jsem spadla na chodníku a v koleni se mi roztrhly. Reklamaci mi neuznali, protože jsem neměla padat. Není to správné zacházení s těma kalhotama. Aspoň tak mi to řekli. Takže značkové věci jsou mnohdy stejné šmejdy jako ty od větnamců. Akorát se tváří, jako že to tak není. A to nemluvím o tom, že vlastně všechno co jsem měla značkové vždycky hrozně barvilo. Od větnamců máloco. Ale je pravda, že je výhodnější nakupovat v krámech „39“. Mají tam věci, co poslouží úplně stejně jako ty drané a navíc některé z nic nosím už několik let.

escrito

Od Vietnamců nekupuji vůbec nic, levně kupované je dvakrát kupované. A bundu za 1200Kč už vůbec ne, kup si ji někde v obchodě a máš na ni záruku.

Klarisa

Asi jsem měla štěstí,já si koupila za 900,ještě mi ji slevnili o 200kč.Je super a nemůžu si stěžovat.Je v ní teplo a dá se nosit i na jaře.

Jahoda

U vietnamců bych si bundu už nikdy nekoupila. Nikdy mi nevydržela déle než měsíc. Buď se mi rozbil zip, začla se párat a nebo se mi roztrhla… Navíc je cena 1200Kč velice přehnaná. Já si za takové peníze koupím bundu značkovou a vydrží mi hodně dlouho a vůbec se mi nepáře, nerozbíjí zip atd. Má odpověď tedy zní: U vietnamců bych si tu bundu NEKOUPILA!!

kenyrts

Když bundu u Vietnamců,tak do 300Kč maximálně.

kusovka

Klidně bundu od vietnamců, ale tahle cena je přehnaná. Do 500 klidně. Nakupuju tam taky, stejně je to jedno a totéž co mají v kamenných obchodech (pokud to nejsou specializované prodejny). Jen boty tam nekupuju.

pauli

ja bych si ji nekoupila jedině do 600 kč a od větnamců už vůbec ne

Vicki

1 200?!Tak za tyhle peníze se v dobrém second handu člověk oblékne od hlavy k patě.A KVALITNĚ.

morče

Od větnámců jsem si tak drahou bundu nekoupila ale jinak odnich kupuji všechno mám dvě děti akupovat drahé věci nemám a to jsou obadva nemocný na hodně dlouho a tak prášky moc stojí a tak jsem třeba ráda za ty větnamci i sekáče a nebo když dostanu věci zdarma