lexx

Koupili by jste jeansy F&F ?

Made in Bangladeš ?
Doplňuji:
Je to z Tesca, přibližně za 200 Kč ale vyhmátl jsem akci slevu. No napohled se to to nepozná co jsou to zač, že jo.

Nejlepší odpověď
briketka10

hele, kdyby mi padly, tak proč ne ??
dneska má stejnak všechno zn.
made in China apod. a na sebe
shánět jeansy originál nemám
prachy 😁
Doplňuji:
gecco
prodávaj je v Tescu :))

Další odpovědi
arygnoc

prečo nie, aj bangladéšske deti musia jesť.

;-Q

gecco

Nevím…
Proč ne?
Jsou horší, než jeansy YX či XY z Číny, Indie či Pakistánu?
😉

Spíš nevím, jestli bych do takového obchodu ´zabloudil´- kde to prodávají?
😉
Momentálně nosím třeba džíny M&S – ale u tohoto oblečení je pro mne podstatné, nakolik se v nich cítím dobře – a který obchod je poblíž, když mi ty starší zrovna doslouží…
😉

Doplňuji:
K Doplnění: – no – já bych to nepoznal určitě…
Je mi dost jedno, džíny které ´značky´ prošoupu.
Jen – po Tescu se netoulávám.
😉

ReHu

Pokud se ti líbí a sedí ti. Proč ne?
Max vydrží o něco méně, ale i tak za tu cenu – dobrý.

da ny

Proč ne,
některé oděvy jsou prima a slevy bývají znatelné :D
Nějaké šaty, sako, svetřík, šortky a pyžama se u nás doma najdou.
Též bumda (z původních 1600 zlevněmá přes 900 na 400 Kč) ;).
V práci bude nějaký porcelán a sklo…

Britská společnost F&F je v Tescu, ale viděla jsem v nějakém nákupním centru i samostatný obchod – jen oděvy.
http://www.ffmo­da.com/cz/

kapka

Mam dziny z F&F a skvele mi padnou, takze proc ne? :)

Ozzy21

F n F bych bral okamžitě hned

anonym

By jste – to jako vážně? :D Byste! Jinak ano – proč také ne?

briketka10

gecco

už jsem našla tu stylovou M&S Collection moc hezký : http://www.mar­ksandspencer.com/l/men/j­eans

gecco

Briketko – já netuším, jesli mám džíny stylový…
😉
Byl jsem ´dotažen´ do M&S, protože se mi džíny rozpadaly. Řekl jsem velikost (stejnou, jako minule, předminule…), vyzkoušel – ušly, takže jsem si je nechal na sobě, zaplatil a šel… Staré jsem ještě cestou umístil do kontejneru (po kontrole kapes).
😉

briketka10

gecco

no, ale všude to píšou, že tyto
džíny jsou stylový víš 😁

briketka10

u nás v Pardubicích je Tesco připojený k
AfiPaláci, když chci nakoupit v centru, tak
vlítnu do drogerky, potravin a do 1.patra
tam jsou oděvy ty namátkou prolítnu a jedu
domů 😁