Koupila jsem si novou SD kartu a už nemohu nainstalovat žádnou aplikaci. Co s tím?

Dobrý den, nedávno jsem si koupila novou SD kartu a od té doby nemůžu na tuto ani žádnou jinou nainstalovat jakoukoliv aplikaci. Mobil màm Samsung Galaxy Ace a SD kartu Kingston (dříve jsem měla také Kingston a žádný problém nebyl, zkoušela jsem i jiné karty, ale nepovedlo se). Píše to jenom: "Chyba. Nelze nainstalovat na úložiště USB nebo na kartu SD." Předem děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Obsah karty se mi načítá, ale nejde na ní stáhnout žádná aplikace (soubory ano).

Odpovědi:

Zlatý

Naformátuj ji, buďto v telefonu nebo v compu. Pokud v compu, tak musíš zjistit jestli to chce formátování NTFC nebo FAT 32.
Doplňuji:
Hlavně se podívej jestli je nemáš zamčené !!

No - podle toho, co píšeš (telefon nenačte žádnou kartu), to vypadá na poškozenou ´šachtičku´ pro kartu - doporučuju servis (nebo šikovného kamaráda, pokud telefon není v záruce).

Bronzový

Nevím že by se Mikro SD dala zamknout, spíš se podívej do nastavení, Karta SD a paměť telefonu, kde jsi měla starou kartu odpojit, zda to zas nečeká až klikneš na připojit kartu nebo tak něco.
Doplňuji:
Většina aplikací se na kartu neinstaluje (nelze nainstalovat). Jestli potřebuješ místo, budeš muset nějaké staré aplikace odinstalovat.

Pokročilý

Upozornil bych na to, že to není NTFC nýbrž NTFS (New Technology File System), pokud máme být přesní. Děkuji za pochopení

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.