jahudka_vlm

Koupila jsem si na IT balík a vrátila do 14 dnů jak je v podmínkách.

Nyní mi prodejce má vrátit částku zaplacenou za balík do měsíce a jeho firma již neexistuje. jaké mám řešení? Děkuji
Doplňuji:
Butani, už jsem se dívala , vše je OK firma existuje, ale jen nevím jak teď pokračovat, nebere telefony…

Nejlepší odpověď
elektrikář

Koupit místo na hřbitově, pomník a plakat. Jinak jen u soudu.

Další odpovědi
kazisvět

Počkejte na termín vrácení peněz, pak jim pošlete doporučenou poštou písemné upozornění, že peníze nevrátili, s návrhem náhradního termínu zaplacení.
V každém případě si ponechte veškeré doklady, zejména doklad o tom, že jste zboží vrátila.
Pokud nebude ani později prodejce reagovat, je to poměrně jednoduchý případ pro řešení soudní cestou. Obraťte se pak na jakéhokoliv advokáta.