Listík

Koupila jsem si matraci.. neví, jestli na ní mohu spát už dneska (byla totiž „vysátá“) Poradíte někdo?

Nejlepší odpověď
anonym

Proč bys nemohla, vakuoobal je jen na přepravu či uskladnění, po vyjmutí se pružně vrátí do standardního rozměru i funkce.

Další odpovědi
hanulka11

Já jsem ji nechala dva dny na vzduchu vysmradit- protože tak šíleně páchla nějakou impregnací, když se vyndala z obalu – taky byla vakuově zabalená /vysátá/ . Myslela jsem že ji budu muset vrátit- ale bylo mi řečno, že to vyčichne. A měli pravdu- vyčichlo ,ale fakt dva dny jsem ji větrala – než jsem si ji dala do postele.Tak ať se ti dobře spí.

BANAN93

nechápu – „byla totiž vysátá“ to jako že by tam mohli být rozvíření roztoči nebo co? Nebo jako že by se ten materiál v ní mohl nahromadit na tu stranu kde bylo sáno ?
Tohle slyším prvně