Koupila jsem si hrnec na čaj a je divný páč z poklice neco teče

Je tak asi jako ruční šlehač s poklicí. A když nechám ten uvařený čaj dlouho stát, tak potom když to otevřu, tak z poklice teče taková voda. Co to může být?

Nejlepší odpověď
iceT

No,jestli je ta poklice z dvojího materiálu a jestě něčím lepená,tak je docela dobře možné,že pára stoupající z tepleho čaje způsobuje rozpouštění toho lepidla.
No ale ted nevím,pára se usazuje na poklici a znova se mění na vodu,tak nevím jestli snad nemyslíte toto.

Další odpovědi
stana73

To je divné-já si koupila hrnec na polívku a ten samý problém.Dám vařit dršťkovou a z poklice teče voda.No nic,půjdu si učesat své blonďaté vlásky,a třeba mi někdo pomůže :DDDD