Jahoda

Koupila bych je tam??

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli 3D brýle můžu koupit i u optika. Někde jsem četla, že ano, ale chtěla bych vědět jestli je to pravda. Moc děkuji a přeji hezký večer.

Odpovědi
ratrap

na aukru

Fly

U optika? Muzes se zeptat, ale podle meho nazoru urcite ne. Bud ti je dovoli nechat si v kine nebo je koupis nekde jinde, ale v optice.,..to si nemyslim.