Koupil by si někdo z vás toto auto?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/112657-automobil-kitt-ze-serialu-knight-rider-je-na-prodej.html

Jestli jste někdo z vás sledovali seriál Knight Rider nebo jste o seriálu alesponˇ někdy slyšeli,tak David Hasselhoff,který v seriálu hrál draží auto K.I.T.T. . Kdybyste na něj měli peníze,koupili byste si ho?

Odpovědi
Kepler

Kdyby to auto opravdu umělo to, co předvádí v seriálu, tak určitě. Ale i bez těch schopností by to možná byla dobrá investice.

D.a.r.a.

kdybych přehazovala miliony vidlemi, tak proč ne?…třeba jako sběratelský kousek .-)

cochee

Ale notáááák. Hajzlhof nic nedraží. Ani není auto jeho, ani není vedoucím dražby.