Thor841

Je tohle PC na hraní her?

Zdravím rodino,

prosím o radu, naskytl se mi kup PC, zdá se solidní, ale nejsem znalec, tak bych Vás chtěl požádat o Vaše názory jestli jo, nebo ne. Cena je okolo 7 000 Kč, přesně jsme se nedomluvili, více to určitě nebude.

Konfigurace:

procesor CPU AMD Phenom II X6 1090T Black edition( 6 jader, frekvence 3,2Ghz)
základní deska ASRock N68-GE3 UCC
zdroj 550wats
HDD 500 GB
Grafika GT220 1024M DDR3
Eurocase

Bez pamětí RAM. Ale to nepovažuji za až tak velký problém při jejich cenách.
Co Vy na to?

Odpovědi
huxa

NEBRAT!

Musel bys kupovat RAMky min + 1000Kč; novou grafiku, alespoň 3000 Kč, HDD také je nic moc. Procesor je také velmi zastaralý a s novými hrama by měl nejspíše problémy.

Pokud bys chtěl nějaký levný herní PC, rád pomůžu s výběrem.

NikkiHeat

Grafika je údajně na hraní nových her slabá. O této graf. kartě píšou že má úroveň tak z roku 2005. Ale co bys chtěl za tu cenu…

Vennny

Ta grafika je hrůza, na tom si nic nezahraješ

mata_CZ

Být tebou-neberu to RAM Stojí dost
a
na týhle grafice si zahraješ tak prd,nebo velký kulový:D