bobinec

Koupí někdo dluh 64000 pro zlepšení rodinných vztahů????

Dcera mého přítele si napůjčovala peníze,nevrací a natolik rozdělila rodinu/svoji/,že nelze komunikovat.Koupil by někdo její dluh aby se "vyčistil "vzduch

Odpovědi
člověk

co nejrychleji si rozdělte a umořte majetky,NAŽ K VÁM VTRHNOU EXEKUTOŘI,

jakube33

Co nejdřive se domluvte než se stane co zmínil kolega „člověk“.

Ted když je krize nikdo si na sebe nebude vázat dluh.

roxy52

Já mám svejch dluhů dost.A taky proč kupovat cizý dluhy k vyčištění vzduchu v cizý rodině.U nás je taky dost prašno a musíme si to vyřešit.