Sůwa

Koupete se rádi?

http://letecka­posta.cz/500879735
Toto je můj první pokus použití letecké pošty. Kdyby se zadařilo, pošlu v sobotu touto cestou Kočičí zákony

Nejlepší odpověď
annas

S kočičkou nemám zkušenosti, ale můj pejsek byl při koupání v klidu. Možná si myslel něco podobného jako kočička. Vždy jsem se ale bavila, když pejsek po vykoupání běhal po dvoře a po zahradě sem a tam – připomínal šílence. Rád se také válel ve sněhu.

Další odpovědi
Damiana

To je suprový! 🙂
Mám sice jorkšíra, ale při koupání „vypadá“ a „tváří se“ velice podobně…

iceT

Chuderky,mě jich je tak líto,jak vyděšeně se tváří…

briketka10

to je krásný, tak vypadaly moje číčy, když jsem je koupala jako schlíplý mršky, ale úplně přesně..
někdy se totiž prošly okolo sousedovic hnoje jindy zase do něčeho spadly dokonce i do vápna 😁

myslím, že i to samé si myslely 🙂