rebel69

KOUPENY ROBOT NA INTERNETU

KOUPIL JSEM ROBOT KUCHYNSKEJ NA INTERNETU,,LEV­NEELEKRO.CZ BYLA SLEVA 300 ZA POSKOZENOU KRABICI,PRI ROZBALOVANI JSEM MEL ROTBITE VIKO NA HLAVNY MISU,DALSI OHLEDANI BYL ROBOT POSKRABANY,A BYLA ZNAMKA ZE UZ HO NEKDO UZIVAL,HNED JSEM POSILAL REKLAMACI A FOTKY TEN DEN,TED JSEM ZJISTIL PO 5 DNECH ZE ME TECE MIXER,NA VIKO PRASKLE ME ODEPSALI ZE ME POSLOU ALE NA POSKRABANEJ ROBOT A ZE TECE MIXER VUBEC NEREAGUJI,CO MAM DELAT,TEN ROBOT MAM OD 20.09.2013,MUZU HO VRATIT A POZADOVAT ZPET PENIZE?BRAL JSEM HO NA PUJCKU PRES KOFIDIS,MOC DEKUJI

Odpovědi
mosoj

Do 14 dní můžeš vrátit bez udání důvodu .

Vojtěch

http://www.bez­pecnyinternet­.cz/pokrocily/na­kupovani-pres-internet/odstoupeni-od-kupni-smlouvy.aspx

Monikas

Pak prosím napište jak reklamace dopadla. Moc by mě to zajímalo.