Voldemord

Jaký doporučíte pořídit k počítači co nejširší a a celkově veliký monitor?

Dobrý den,chtěl bych pořídit k počítači co nejširší a a celkově veliký monitor.Jelikož se moc neviznám,žádám o radu/tip nebo konkrétní produkt.Cenou bych se rád vešel do 5 000 Kč.Používal bych ho převážně na hry a filmy

Odpovědi
T3NY

My měli vždy jen Phillipsi dohromady asi 4–5 a vždy maximální spokojenost.

cochee

Například viz zdroj si o tom něco přečti, článek je sice 6 a půl roku starý, ale základy platí dodnes.

Zdroj: http://www.svet­hardware.cz/vy­ber-lcd-monitoru-aneb-co-je-dobre-vedet/22286