auluk

Koupení lístků přes internet

Kdyš si chcete koupit lístek na koncert přes interent jak se to dělá? To se vyplní jen jméno a pžíjmení a lístek zaplatíte až na místě nebo se všechno platí i přes internet ?Nebo je to i jinak podotýkám lístek neí do česka ale do ciziny

Nejlepší odpověď
terry

KdyŽ si chceš koupit lístky přes internet, většinou se platí kartou nebo na dobírku.
Záleží na prodejci.

Další odpovědi
Michal Kole

Když do ciziny tak jedině platba platební kartou a někdy vyžadují přímo kreditní a ne debetní, protože debetní nemusí mít povoleno přečerpání a někdy se platba nestrhne hned, ale po určité době.

Kreditka je pro placení po netu pro obchodníka „jistější“, že se peníze strhnou a banka si je pak na Vás někdy možná trochu „přísněji“ vymůže.

V zahraničí se na dobírku moc nekupuje, tam je vše on-line a kartou. Tam mají dokonce karty mnohem menší zabezpečení a nikoho tam nenapadne, kartu kopírovat, krást a podobně.