Dzejkob

Koupě repasovaného notebooku? Ano, ne?

Co myslíte, je dobrý nápad koupit repasovaný notebook?

Odpovědi
arygnoc

výhodou je cena.
nevýhodou minimálna (alebo žiadna) záruka (najmä HDD, batéria).

Dochy

Informujte se na záruku. A pokud možno si zjistěte info o firmě (serioznost)

jpau

Rozhodně ano, kupoval jsem vždy repas a vždy byl v poměru cena/výkon (ve smyslu cena/životnos­t/kvalita/hw/sw (kolikrát je k dispozici OEM štítek, tzn. lze s minimálním úsilím nainstalovat legální os)) lepší než nový počítač. Záruka se běžně poskytuje měsíc, u dražšího hw jsem viděl rok. Měsíc je podle mě dostatečná doba na odhalení případného defektu.

Dobré zkušenosti mám s touto firmou: http://www.gi­gacomputer.cz/