hippeace

Koupě mikroskopu. Dobrá volba? vyzná te se?

http://aukro.cz/show_i­tem.php?item=20373276­19&msg=V%C3%A1%C5%A1+e­mail+byl+odes­l%C3%A1n.&msgto­ken=9367ec1a6ed94f097964­b1f5a36b56e754d9f3b3f3fa­da29e6c3c2b268fbd908 Asi je to zvláštní otázka ale zajímají mě vaše názory na tento mikroskop byla by to dobrá koupě i do budoucnosti na vysokou školu i domácí použití? pro znalce: je vhodné zvětšení 1536× když mikroskop nemá mikrošroub?
Doplňuji:
kikina díky. když ne na Aukru tak kde znáte nějaký kamený obchod? (v okolí Usteckeho kraje) to by mi vyhovovalo ale žádný jsem nenašla

Nejlepší odpověď
www

Ten mikrošroub může být problém, ale pokud tě zajímá to jediné, za tu cenu bych to asi risknul.
Ovšem pro stabilní práci k získávání peněz bych určitě nekupoval na Aukru.

Další odpovědi
kikinka2210

mikroskop jsem dostala před rokem k vánocům a přestalo mně to bavit.sledovala jsem mouchy vlasy, trávu a jiné ale už nevím co zkoumat.je mi to už k ničemu.samo že když vás to baví bych si koupila kvalitní ale ne na aukru. hodně štěstí s výběrem ;)

terry

Prtošla bych na netu obchody a vybrala některý, pokud bude, kde mají možnost osobního převzetí nebo kamenný obchod.
Mohou je také mít v některých optikách.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?q=mikros­kopy

Michal Kole

Tak z aukra bych jej zrovna nekupoval.