♥♥♥

Koupě Ipadu, jak vybrat ten správný, prosím rady:)

Dobrý den, chtěla bych si koupit Ipad, jaký to prešně nevím přemýšlím ale o Ipadu mini, má někdo zkušenosti s jakýmkoliv Ipadem? Jaký Ipad byste mi doporučili max. do 15 000Kč. Potřebuju ho na studijní věci (nějaký ten word), takový spíše, že ho můžu přenášet, nepotřebuju nějakej extra výkonej ale slušnější baterii (nějakou aby nevydržela dvě hodiny), potřebuju ho na „základní věci“ nepotřebuju tam nějaký zbytečnosti, základní věci stačí.. A otázka ke konci, platí se tam všechny hry (aplikace) které si budu chtít stáhnout, nebo jen nějaké jaké je to třeba u google play?

Odpovědi
partep12345

Kup si iPad 2, já mám a jsem spokojená :)

Sonush

Já mám iPad 4 půl roku a jsem celkem spokojená… Docela mě ale naštvalo, že po tom půl roce se mi rozbila baterka, teď je iPad v opravně. Jinak k těm hrám – je to stejné jako na Google Play, vetšina aplikací a her je zdarma :)