norek

koupě Fabia clasic 1,2 chci koupit toto auto chtěla bych se zeptat jestli se vyplati koupit za tuto cenu auto.

škoda Fabia clasic 1,2 HTP – dobrý stav
super stav

Přidat do porovnání Nahlásit závadný inzerát

Cena: 61 000 Kč
Stav: ojeté
Karoserie: hatchback
Najeto: 94 485 km
Palivo: benzín
Objem: 1 198 ccm
Výkon: 40 kW
Průměrná spotřeba: 6.2 l/100 km
Rok výroby: 11/2002
V provozu od: 1/2003
STK: 5/2015
Země původu: Česká Republika
Barva: modrá světlá, metalíza
VIN: TMBPW16Y933701025
Prověřit VIN
Převodovka: manuální
Počet airbagů: 2
Počet míst: 5
Počet dveří: 5
První majitel: ne
Servisní knížka: ano
Výbava:
ABSautorádioCD přehrávačimobi­lizérnastavitel­ná sedadlanastavitelný volantoriginál autorádiootáč­koměrpodélný posuv sedadelposilovač řízenípříprava pro autorádiotónovaná sklavýškově nastavitelné sedadlo řidičezadní stěrač

Nejlepší odpověď
jpau

Pokud jsou všechny údaje pravdivé (vzhledem k tomu, že předpokládáme nájezd 9,4k km za rok, tak dost nepravděpodobné – normální člověk najezdí kolem 15 – 20k za rok – samozřejmě jsou i vyjímky, většinou ale auto stále mají) a auto je bez koroze, odřenin aj. (- tzn. nehavarované) pak je je to na hraně. Osobně bych nebral kvůli 1,2 htp, 1,4 MPI nebo 1,6 (nevím jestli se dával do Fábií) nabídne srovnatelnou spotřebu (s 1,6 MPI jezdím za 6,8 pouze město + mám těžší auto) a nesrovnatelně vyšší výkon.

Takže v kostce: pokud to co píšeš je pravda (a já si myslím že tě prodejce lakuje, kdo je prodejce? FO? Bazar?) tak se to spíš nevyplatí (tzn. koupit na základě sympatií, pokud se mi to líbí tak fajn). Reálně si myslím že můžeš sehnat podobnou věc za cca 40–50k. Doporučuji se podívat mimo náš rybníček např. na mobile.de a zbylých 10k utratit za dovoz…

Další odpovědi
briketka10

ke koupi bych si vzala někoho,
kdo prohlídne karoserii, jestli
není zrezlá ještě se dají zjistit
další skryté vady co podle
inzerátu nejsou viditelné apod.

Drap

podle inzerátu se spolehlivě odpovědět nedá

redy

auto dobrý za tu cenu,když ti nevadí že to má malej obsah.škodovky sou dobrý.
nejsem odborník ,je to na tobě:)