sofid

Koupě brýlí na airsoft + anketa.

Zdravím, potřeboval bych poradit, ohledně brýlí na airsoft. Uvažoval jsem o těchto: http://www.air­softmorava.cz/in­dex.php?_a=vi­ewProd&produc­tId=2812 , nebo http://www.air­softmorava.cz/in­dex.php?_a=vi­ewProd&produc­tId=2813. Vím že je to stejný výrobek jenom jiná barva ale potřebal bych znát váš názor jestli si myslíte jestli jsou kvalitní popř. jaká se vám líbí vice barva?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
LuK4S3k CZ

černá

Já bych spíš volil černou líp se sní zamaskuješ ale vybírej i podle toho co nosíš na airsoft aby to k sobě pasovalo a líp by ses zamaskoval. Třeba pokud hraješ spíš večer ve tmě tak si kup černé ale pokud hodně kempíš v listí a v trávě tak si kup zelené. A myslím si že ty brýle jsou kvalitní a že by na klasický airsoft z průměrnýma airsoftkama z přiměřenou pružinou měli stačit.

Questman

Budeš víc hrát v lese nebo CQB?

sofid

Nad tím jsem taky trochu uvažoval, jelikož jsem nováček (začátečník), tak nemám ještě moc ponětí. Děkuji moc za připomínku.