DJEvoIX

Koupě auta bez TP s LPG které přijde na mé papíry ve kterých LPG není

AUTO BEZ TP S LPG ! Kupuji auto bez TP se zabudovaným LPG, Auto papíry má tedy do dnes mělo, po domluvě s majitelem se odhlásilo a dávám si ho na svoje papíry, jde mi to o to že já v TP nemám zapsané LPG, a na zapsání potřebuji mít orazítkovaný protokol o montáži… Nejde to nějak obejít ? Nebo budu muset LPG vyhodit z auta ?.. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nejde. Dát jedno auto na značky od jiného auta je také podvod.

DJEvoIX

Jde mi o to LPG, o značky atd by se zde nikdo starat nemusel :)