stana73

Koukáte rádi na horory?

Mně stačí denní tisk a zprávy,radši mám komedie a české filmy a pohádky

Nejlepší odpověď
panenka

Já jsem na tom stejně stani jako ty horory nemusím

Další odpovědi
ReHu

Já moc ne, ale má kamarádka se na dívá ráda.
Já raději sportovní nebo hudební filmy.

bobánek

V dením tisku a v televizních novinách na tv nova je hororu až,až.Ale rád se podívám na horory z osmdesátých let­.:D

Terryle

Vyloženě horory moc nemusím, jen když je hodně nálada a s někým se domluvím. Od té doby, co jsem neodhadla Kruh a ten mi šeredně zalezl do podvědomí a ještě roky po shlédnutí mi tam dělal bordel, z toho mám trošku respekt – nač si svinit hlavu vlezlejma myšlenkama.
Horory ale miluju v psané podobě, a to i ty dost nechutný. Představovat si to mi nevadí. Nikoho na světě neuctívám víc než Stephena Kinga :o)
Na co koukám vcelku ráda, jsou thrillery, i ty do hororova – napětí mám ráda, ale musí vyplynout postupně a ne zalízat do podvědomí nepříjemnejma lekačkama…

Jahoda

Nene, já se na horory nekoukám. Ne, že bych neusla, ale nerada se bojím a když tam někdo vybafne s kudlou v ruce nebo je všude plno krve… fuj. Já jsem na komedie, u filmu se chci bavit, né bát.

oskar

podle nálady.