Zlatý

Koukáte na zprávy? Co vás naposledy zaujalo?

A na kterou stanici?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Denně

Naposled mě zaujala zpráva o bitce fanoušků fotbalové Sparty a Slávie. Zpráva, která mě zaujala, se týká faktu, že jeden z fanoušků Sparty utrpěl otřes mozku. Do té doby jsem byla přesvědčena, že radikálové z řad fanoušků Sparty mozky nemají.

Další odpovědi:

Zlatý

Denně

Doplňuji:
Velmi mě zaujala zpráva, že vozítko Curiosity nalezlo na Marsu oblast kde se vyskytují oblázky.

Prakticky nekoukám

Doplňuji:
A na internetu čtu zprávy hlavně z kultury nebo o zálibách a tak, ale zpravodajství pouze vyjímečně.

Zlatý

Denně

Na Primě.
Z hlavních zpráv naposledy nejspíš metanolová kauza. Denně pak Krimi zprávy - u nich nikdy nehrozí, že by byly nezajímavý.

Pokročilý

Párkrát do týdne

Na zprávy koukám jenom proto, že na ně kouká celá rodina a já jsem tím pádem nucena se na ně dívat taky. Stejně se většinu z toho dozvím už ráno z internetu...

Zlatý

Prakticky nekoukám

Proč taky? Stejně to je o ničem, jen bláboly, bláboly a zase jenom bláboly. Ztráta času, když něco chci vědět, co se děje, mrknu na net.

Stříbrný

Prakticky nekoukám

Doplňuji:
na TV nekoukám od té doby, co mám notebook. Naprosto tam lidem se*ou do uší vymyšlené lži, bůhví za jakým účelem... neni to dávno, co na novinkách psali, že se stala strašná autonehoda 20 mrtvích a 140 aut v sobě, na nově říkali že 120 aut a 5 mrtvích, na fotce těch aut bylo kolem 50...

Poslední zpráva, která mě zaujala z ověřeného zdroje byla, že Roccat uvádí tři nové herní myši.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.