Lucimia

Koukáte na seriál „Přešlapy?“

Já ano a každý týden se na to těším… Je to pro mě takové uklidňující. Pak také koukám nově na Zázraky života v pondělí (ale to spíš vzhledem k mému oboru, který mě zajímá)…
A co vy, koukáte na večerní seriály??? 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne,na seriály nekoukám,raději se koukám na české filmy.Hlavně staré filmy.

Další odpovědi
BEAES

Je to vše pořád dokola, nevěry, hádky atd. Na zázraky se dívám, jen z nudy, že tam nic jiného není. Ale zajímavý seriál už dlouho nikdo nenatočil.

anonym

tak já si vybírám,ale moje žena,ta kouká skoro na všechny,tak má vedle mého PC puštěnou telku a já na ní od PC sem tam mrknu,mně spíš zajímají kriminální seriály.

anonym

Ja jsem sledovala Vypravej ted mi skoncil tak na nic.Jeste mam rada stare dobre ceske serialy CHalupari,pisa­re,mohu na ne cucet stale.

afro.minerva

Na Přešlapy, Zázraky života, Ulici, Pojišťovnu štěstí, Ordinaci v růžové zahradě (dokonce) 2, Horákovi a podobné seriály nekoukám. Prostě mě nějak nebaví. Je to na jedno brdo.

Ale proti gustu žádný dišputát. 🙂

infant

Ne.