bolak

Koukáte na ČT sport? To je úroveň, co, za 16 miliard ročně z poplatků?

Odpovědi
Alesh

zlatý komunisti!!!

quentos

Čoveče, nekoukám, mě sport ňák nebere.

jirka F

Jenom když je velká pardubická tak se koukám ale jinak vůbec ne.

Šidlo

tunel…alebo skôr tuuuneeel

médiá sú skvelá čierna diera na peniaze, lebo určiť aspoň približne, koľko treba na ich úspešný chod a na platy zamestnancov je nemožné
liať peniaze do umenia a športu je ako kŕmiť kukačku…nikdy dosť

pritom práveže v dnešnej dobe sú médiá aj technika lacnejšie než kedysi (Alesh, vy máte mediálne či ekonomické vzdelanie?) a za pár šupov sa dá urobiť obrovský efekt a úspech…len na to treba intelekt a kreativitu a vôľu.....nie nenažraných polotalentovaných narcisov, parazitov a trafikantov

xxx3

ehm, ehm…
rozpočet CELÉ České televize je přibližně poloviční – viz odkaz.
http://www.ces­katelevize.cz/ra­da-ct/dokumenty/roz­pocet-ct/

bolak

quentos: měl bys to zkusit, dneska je to fakt zážitek

bolak

Alesh: zlatej Sámo!

Alesh

Zlatej Ježíš!!!

bolak

Ten to tady taky někdy řídil? Tak v tom případě zlatý prvoci!

kapka

:D