hubickova

Koukáme na film Sněžní psi

Nemůžem přijít na to,kdo dabuje druhého hlavního hrdinu,starší­ho,prošedivělé­ho herce – toho,co chce koupit tu smečku psů od toho černocha.Prosím…

Nejlepší odpověď
iceT

Děkuji-k vůli Vám se si ten film stáhla,protože na jméno jsem si nemohla vzpomenout-zen starší prošedivělý herec se jmenuje James Coburn(Sedm statečných-ten co házel nožem a moc nemluvil)a ve Sněžných psech mu hlas propůjčil major Zeman Vladimír Brabec.
Doplňuji:
Předpkládám,že než se vám dostalo odpovědi,tak jste film dokoukala,protože oni tam na konci říkají jména v českém znění.

Další odpovědi
Drap

Co třeba zkusit přečíst titulky ?