Koukám, že se našel nějaký dobrák, který maže otázky?!

Ale měl by sis ty chytráku uvědomit, že tím neubližuješ ani mně, ani Annas, ale tomu člověku co jí položí.
Doplňuji:
Je mi těch lidí líto, jejich otázka závadná nebyla, pouze byla položena ve špatné kategorii. Takže tu máme nový fenomén, otázky položené ve špatné kategorii budeme mazat…:-(, to je dost dobrý..

Nejlepší odpověď
annas

Je to zajímavé sledovat, jak někdo rychle reaguje. Ještě že si toho všiml někdo jiný.
Doplňuji:
Popelko, jste stříbrná, takže můžete i Vy smazat závadnou otázku nebo odpověď. Ale podle Vašeho jednání se domnívám, že byste nic nemazala úmyslně.

Další odpovědi
1popelka1

Vidíte, a já si doteď myslela, že mazat může jen admin, že ohlášení závadné otázky je jen ohlášení a admin sám se pak rozhodne, co s otázkou podnikne – přesune, smaže…

led

Myslím, že právo mazať by mal mať iba admin. (maximálne ešte nositeľ diamantového vyznamenania).
Sú rôzne názory na kvalitu a typ otázky a zjavne si niekto osobuje práva Boha admina rozhodovať o čistote stránky.
Priznám sa, že i ja stará, zaostalá a nechápavá, mám niekedy problém zaradiť otázku. Navonok sa síce môže tváriť ako názorová, ale čakám aj odbornú odpoveď, nielen názory. Predsa, ak zle zaradím otázku, nemusíte mi dávať body a nemusíte ani bodovať odpovede.
Ale aj tak ďakujem za upozornenia o zlom zaradení

hanulka11

Myslela jsem ,že špatně vidím, také jsem to zjistila.

kropitko

Tak teď někdo smazal otázku s prsama, nebo se mi to zdá??

aramah

Kropitko nezdá,odpověděla jsem na ní a je fuč.Není to poprvé začínám mít pocit že kam odpovím otázka je smazána.Jednodušší by bylo aby mi dotyčný dal vědět a já se odporoučím.

kropitko

kam by jste se poroučela, jen zřejmě nesmíte odpovídat na otázky na které odpovím já.:-(

aramah

Nerozumím, co se tu děje? Je mi z toho smutno.Může mi někdo jednoduše říci kdo s kým bojuje? A hlavně proč!

kropitko

Já nebojuji proti nikomu, jen bojuji proti tomu, aby se názorové otázky vkládaly mezi ty ostatní.
Bohužel dost uživatelů se domnívá, že bojuji proti nim. Není to nic osobního, jen jsem člověk, který nemá rád, když se nedodržují pravidla, prostě jsem taková.
No a taky tomu nerozumím, proč někomu vadí, když ho upozorním na to, že jeho otázka nepatří tam, kam jí vložil. Proč i přes upozornění stále vkládá podobné otázky tam kam nepatří, podle mě je to provokace, no a ti uživatelé zkouší, jak dlouho mě to bude bavit.
Bylo by mi to i jedno, ale přijde mi hloupé, že někteří uživatelé to zvládnou a někteří jsou natolik zaostalí, že nedokážou sami správně svoji otázku zařadit.

aramah

Kropítko já chápu váš smysl pro pravidla,ale já se počítám a to bohožel mezi ty zaostalé.Anke­ta,názor,zába­va,atd. Myslela jsem když napíši otazník že je to otázka,Když napíši co by jste dělali,názor,a cosi myslíte anketa? Vidíte není to tak jednoduché pro mě.Ale stejně děkuji.

annas

Aramah, neobviňujte se. Ale je dobře, že si uvědomujete určité pochybnosti. Ale časem určitě budete otázky zařazovat správně.

Samozřejmě, že když napíšete otazník, je to otázka, ale záleží na odpovědi, kterou na ni dostanete. Vědomostní – odpovědi by měly být shodné, i když jinak třeba formulované.

Názorová – každý odpoví, co si myslí – odpověď může být správná, nesprávná, Vám se může myšlenka líbit. Někdy také s ní nemusíte souhlasit.

kropitko

Je to úplně jednoduché, na vše na co existuje několik správných odpovědí je názorová odpověď,,,
to na co existuje jen jedna správná odpověď, je odborná odpověď

annas

Kropítko, jen bych doplnila, že názorová odpověď nemusí být vždy správná v tom smyslu, že se s ním budu shodovat. Ale je to moje myšlenka, přesvědčení, atd.

kropitko

Je to tak jak píšete Annas, ono ne vždy člověka napadnou ty správná slova. Dokonce si někteří uživatelé hrají na slovíčkaření a myslí si bůhví jací nejsou chytráci…

ReHu

Jenže teoreticky není na většinu správná odpověď a jsou to tedy pouze názory.
Protože když je něco jasně dáno – napsáno, velmi často toto lze vysvětlit a podat několika způsoby.
Nemusíme chodit daleko. Stačí se na něco optat na finančním úřadě, na OSSZ, vidíme to v právnických výkladech atd.
Tedy krom matematických apod. odpovědí, které mají pouze 1 správné řešení je teoreticky vše pouze názor.
Proč jsou tedy v liště uvedené všechny ty kategorie, když pak většina spadá do anket a zábavy, i když to zábava není a tazatel požaduje pouze odpověď na svou otázku.

kropitko

Pokud na OSSZ dostanete několik odpovědí, tak to neznamená přeci, že je to názor(pokud se tedy přímo úřednic na jejich názor neptáte), ale že jsou ty úřednice úplně pitomé a že tam nemají co dělat.

annas

Kropítko, to nebyla výtka, vím, že umíte vyslovit svůj názor. Jen jsem upřesnila, aby náhodou někdo zase nereagoval a chytal za slovíčko. Nebo nevytrhl z kontextu.

kropitko

já vím…

annas

Nesouhlasím s Vámi. Nejde vždy o názory. Někdy je to i volbou otázky.

U vědomostní otázky jde vždy o to, že už zpravidla to, na co ptám, objevil.

Platí ten a ten pragraf, to a to je sloveso, příjmení vzniklo z toho a z toho, matematika, významy různých přísloví (nikoliv co si o nich myslím) atd. Domnívám se, že definice názoru je uvedená jasně.

Každý může volit jinou formu odpovědi, ale výsledek se u vědomostní otázky nemůže lišit, pokud jsou odpovědi správné.