Koukám, že dnes letí datum 21.12., tak se teda zeptám, jak byste strávili těch posledních pár dní?

Vím, že ten konec světa je nesmysl, ale čistě teoreticky… :)

Nejlepší odpověď
anonym

jako každý rok tak ani letos nebudu nic měnit,tyto dny trávím se svou rodinou a svými nejbližšími,protože nikdy se neví co se kdy stane a nemusí to být zrovna 21.12,,Vánoční svátky by měly být ve znamení,míru,klidu a pohody,tu přeji všem na těchto stránkách a snažím se tu pohodu vytvořit i doma tak žádný děs z konce světa

Další odpovědi
Drap

Tak jako každé jiné dny.Předpokládám, že to nebudou dny poslední. Rád bych tu ještě pobyl

beer

Asi bych stejně stále doufal, že je to blbost a nedělal nic mimořádného.. Jinak slovy latiníků Dum spiro spero ))

www

Otázku míníš hypoteticky, kdyby. Nebudu proto odpovídat, co budu dělat letos.
Určitě bych nic neměnil, pouze se snad sešel se všemi mně blízkými a možná by bylo i veselo.

registrovana

Řekla bych co mám na srdci každému komu bych potřebovala, podle toho by se také pak odvíjelo to, s kým bych poslední chvíle trávila.

BANAN93

Stane se tohle – JUPÍ http://www.you­tube.com/watch?v=zZD1R54­r3Tc