bolak

Koukali jste někdy jako blázen?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Občas koukám jako blázen na lidi, kteří jsou bez příčiny zlí a agresivní na druhé lidi. Na vsi, když jsem na chalupě, je to vidět víc, kdo koho nemá rád a přitom bez příčiny, jen si vypěstovali v sobě averzi a u té zůstanou a pomlouvají druhé a rochní se v tom a zřejmě tu nenávist potřebuji k životu, což naprosto nechápu. Dnes jsem koukala jako blázen v metru na starého pána, který nadával na nevinnou cestující, no asi si potřeboval odlehčit, ale stáří neomlouvá. Vztahy mezi lidmi se stále zhoršují, stoupá neopodstatněná agresivita a závist a tak koukám jako blázen dál…

Další odpovědi
anonym

Každý den,pokud mám možnost sledovat Tv.noviny,blázen je ještě slabé slovo.

iceT

Jo právě teď,došla mi zpráva,že mi byla smazána odpověď z důvodu obtěžujícího příspěvku,ačkoli ať přemýšlím jak přemýšlím,nikde to obtěžování nebo nesmyslný obsah v té odpovědi nemůžu najít.

quentos

jo, občas koukám jako blázen, co jsou schopni pustit do médií či učebnic jako oficiální překlad.

anonym

Jistě, vždy na Vaše otázky.

gagaga

nejen koukam , ale i mluvim a vypadam jako blazen ;(

  • iv-

led

ale len tu, ako dôsledok požadovaného prerodu z -iv- na gagaga.
ale na to „koukání“ tu nie ste sama

anonym

😁