Koukali jste dnes, tj. 17.02.2011 na DenD? Jak se Vám líbil?

Odpovědi
Miroslavst

nelíbil.

BEAES

S těma sandálama to přehnal! Myslím ten Okamura.

anonym

nedívala,nestihla jsem to

Radak

Já to také nestihla, ale zkoukla jsem to na webu ČT. Většinou se mi ten pořad nelíbí, dnes nebyla vyjímka.

panenka

nelíbil se mě

bubo82

Docela dobry, az na Tomiovy poznamky o sandalich.

Martee

Moc se mi líbil, ostatně jako skoro pokaždé. Nejvíce se mi DD líbí, když je alespoň nějaký žadatel úspěšný, a tentokrát „automobiloví hoši“ byli dost dobře připraveni a prezentace byla opravdu profesionální. Tento díl byl super, jen Tomio nemusel komentovat sandály, to souhlasím…

xedik

Mě se zase Tomiova poznámka líbila moc.Dokáže říct i nepříjemnou věc na rovinu.A ohledně těch sandálů?Podívejte se,jak chodí oblékaní (a hlavně upravení)lidé na západ od našich hranic.U nás dědci nad 50let neznají nic jiného,než ošuntělé sako z jejich mládí a k tomu ty sandály.Vždyť je to hrůza. PS.mě je 55 let,ale takhle oblečený bych nešel ani s odpadkovým košem k popelnici,natož do televize prezentovat svůj podnikatelský zá­měr.