SimcaKupkova

Kotoul vzad

Na cvičení jsem udělala kotoul vzad a od té doby mě strašně bolí jakoby za krkem je to opravdu nesnesitelná bolest. Nemohu hýbat hlavou,stalo se to okolo druhé hodiny a čekala jsem že to přejde ale nepřešlo co to může být?
Doplňuji:
No otáčet se můžu,ale nemůžu nahmatat tu bolest takže nevím jak to tomu doktorovi budu vysvětlovat když se mě zeptá kde přesně mě to bolí

Nejlepší odpověď
fcoop

Vypadá to,že sis něco provedla s krčními obratly.Hurá k doktorovi.
Nepodceňuj to,mohlo by ti stát,že to zdánlivě přejde,zaléčí se to,ale neodstraní se příčina.
Ber bolest jako spuštění alarmu,tělo ti jasně signalizuje,že něco není v pořádku.

Další odpovědi
Drap

Pomůže navštívit ortopeda

anonym

A celá se otáčet můžeš ?

Terryle

Tím, že nemůžeš bolavé místo přesně nahmatat, se netrap – doktor by měl vědět i bez toho. On bude vědět, kam sáhnout a uvidí, jestli sebou cukneš nebo vyjekneš bolestí.
Ale určitě to nepodceň – nemuselo by z toho být nic vážného, ale ona ani obyčejně bloklá páteř s týdenníma bolestma a nemožností se pořádně pohnout není nic příjemnýho.