alexandra

Kostičkované fotky v pinnacle.

Dobrý den,nechala jsem si udělat u jednoho pána DVD ze svatby v Pinnacle.Když jsem si to pustila v TV,tak to bylo hrozné.Fotky kostičkované,jak ty skenované, tak ty normální kvalitní.Dokonce i v počítači to bylo vidět.Tak jsem v tom programu zkoušela taky něco vytvořit,a ty fotky jsou pořád nekvalitní,po vložení do Pinnacle.Jinak jsou super ostré.Tak nevím,možná je to program spíš na videa.Víte o nějakém jiném programu,kde bych si mohla udělat DVD z fotek,třeba z dovolené a mohla tam dát nějaké hezké přechody a hudbu? a nebylo to moc složité.Děkuji

Odpovědi
Fíli

Nejsem si jist, ale tuším že to uměl Zoner Photo Studio. Rozhodně to uměl spustit v prezentaci s hudbou, jeslti to tak i vypálit na DVD, to si nejsem jist.
Každopádně předpodkládal bych, že by to měl umět každý lepší editor fotek, ať už tedy Zoner, nebo Adobe Photoshop či jakýkoliv jiný kvalitní.