Jrkuft

Kost v mase v guláši?

Už jste někdy našli kost v guláši co je dělaný doma?
Nebo už při krájení masa?
Myslím spíše malou kostičku

Nejlepší odpověď
Drap

Ano může se to stát. Mám rád i sekaný guláš, třeba ze skopového. Tam se maso seká včetně kostí. Vybírají se až při jídle.

Další odpovědi
Nuk nuk

Malou kostičku ano, to se holt stává.

anonym

V domácím segedínském guláši přímo kost vyžaduji. Dělám ho z rozsekaného bůčku!
Horší je, když dělám směs na klobásky a v mlýnku slyším ten nemilý zvuk drtící se kůstky. ☹

anonym

pokud bych ho dělal já, tak by tam kost nikdo nenašel. nepoužívám při jeho přípravě maso s kostí, vyjímkou by mohl být segedínský guláš, jelikož použiji bůček a tam se může zatoulat chrupavka.