Krasimirov12

Koss porta pro- Bílé

http://a6.spho­tos.ak.fbcdn.net/hpho­tos-ak-ash3/599503_2­73978036044073_198067657­8_n.jpg

Neví někdo kde sehnat tyto sluchátka? Přesně v této barvě? já se již koukal všude ale nikde nic… Jinak tudle fotku jsem našel na Googlu.

Odpovědi
Hohny

Nikde jsem je na prodej nenašel v českém obchodě, ale pokud vím, tak koss tyto sluchátka v bílé variantě nikdy nenabízel, děla jen ty jedny v klasické barvě, jenom k 25 výročí těchto sluchátek vyráběl limitovanou edici, ale ty byli také černé. Podle mě to budou padělky z Číny, Koss Porta Pro jsou asi nejvíce padělaná sluchátka na světě, díky své popularitě.