ALDC

Máte zkušenosti s kosmetikou od Kylie Jenner? Kde a za kolik ji lze sehnat? Je testovaná na zvířatech?

  1. Jakou s ní máte zkušenost, jste s ní spokojeni?

2)Kde ji seženu?
3)Kolik mě bude stát?
4)Je testovaná na zvířatech?

Nejlepší odpověď
Rakira

Od Kylie mam konturku na rty a matne schnouci tekutou rtenku byla to sada a stala me nejakych 700kc ta t.rtenka by samostatne.mela stat.cca 500kc . Kosmetika je draha ale jsem s ni spikojena dalsi odsriny si kvuli cene kupovat nehodlam, na.zviratech neni testovana, sezenes na internetu kdyz si zadas co chces :)