Avatar uživatele
Berušinka

Korzet a Vy

Otázka pro dámy =). Měly jste na sobě někdy korzet? Nebo ho dokonce vlastníte? Jaký na něj máte názor?
Neničím si tělo každodenním nošením korzetu – jen mě to zajímá =).
Pánové se vlastně také mohou účastnit – jestli se jim to na ženách líbí nebo ne.
Doplňuji:
Alesh, ten který je: Tak já ty přednosti nemám =D žádné barokní tvary – já jsem ten typ, co vyžere ledničku a nepřiberu ani deko =D

arygnoc: Tak chlapi v těch „dámských“ korzetech jsou strašní! =D část výzbroje beru, ale toto ne e =D

Ponytail: Tak doufám, že teď máš záda oká.

hanulka11, led: Nemyslela jsem to na sebe – jen jsem dělala průzkum =), vím, jak ženy trpí, zvlášť v dobách dávno miulých, kdy nosily korzety a musely mít i vějíř, aby měly dostatek vzduchu – často omdlévaly, jak se pořádně nemohly nadechnout.

Myslela jsem to spíš jako takové erotické prádelko =P

Každopádně děkuji za odpovědi =)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, Jikra, anonym před 4654 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Já tedy korzet na sobě nikdy neměl a ani mi to nechybí. Ženskou jsem z něj taky nesvlíkal, ale jestli někdy budu, tak jedině nějakou pěknou s přednostmi. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ponytail

Ano, korzet jsem na sobě měla v podstatě trvale od 5 do 16 let. Mám totiž skoliózu páteře a tohle byla korekční pomůcka 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Líbí se mi ženy v korzetu s barokními tvary.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Záleží jaké máš tělo, jestli potřebuješ zeštíhlet nebo něco zvýraznit.
To je na každém, ale rozhodně to není nic pohodlného a myslím, že to patří spíš do společnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Skúste sa opýtať herečiek, ktoré to musia počas skúšok a nakrúcania mať na sebe celé hodiny (aj tie barokové) a pekne stiahnuté a v dobových kostýmoch… Verte, že po takých 8–10 hodinách v paľbe reflektorov, veľmi rady ich dajú dole.
Páni, skúste si to 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já jsem korzet nikdy nenosila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

To já bych si chtěla pořídit takový ten co se nosí na oblečení,myslím polokorzet.Jednak jako součást oblečení,jednak jako pomůcku k optickému ubrání kil 🙂,ale dosud jsem nenarazila nic zajímavého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

korzet se líbí (i když je asi nepohodlnej, ale je sexy).

ale, pokud vím, i někteří pánové nosí korzet, viz http://luklife­.cz/luklife/g-news/john-galliano-korzety-pro-muze.html

a co se týče historie – měl korzet u mužů spíš ochrannou funkci, jako část výzbroje.

mimo jiné, existuje i korzet nošený ze zdravotních důvodů – křivice, polámané žebra, …

ale nejrásnější je, samozřejmě, na krásné majitelce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Já bych nejraději zrušila krom korzetů i šprndy, ale zemská přitažlivost je silnější než já…:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek