martinecek20

Korpus ma mit barvu…

Dobry den jakou ma mit neobarveny a prave domacky peceny korpus ? a jeste se zeptam ma byt nadychany a kdyz tam dam spejli tak se ma hned proborit ? delam to poprvew prosim o rychlou reakci nez se to spali diky predem.
Doplňuji:
Jo, a jeste kdyz na to saham tak to praska neco jako pena ve vane kdyz ji chcete tkzv. zmacknout.

Nejlepší odpověď
hanulka11

když píchneš špejli nesmí ti zůstat těsto na ní – pokud ji vytáhneš čistou je pečený

Další odpovědi
anonym

Korpus mám být dozlatova upečený,tedy pokud jsi dělal piškotový a kontrola je jak píše Hanulka11