Michal Kole

Korejská občanka neuměla plavat nebo co se jí ve vodě stalo, že jí museli policisté resuscitovat ?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/re­giony/220095-mlada-korejka-skocila-do-vltavy-chtela-spachat-sebevrazdu/

Odpovědi
Drap

Třeba neuměla. Jak patrno už z nadpisu, tak chtěla spáchat sebevraždu. Třeba ani plavat nezkoušela.

honza19hk

Si zkus plavat v řece kde má voda kolem 2 stupńů. V létě to ještě jde ale v zimě to jde blbě,ikdyž neříká že to nejde ale musí se to trénovat.

Nicméně ona se nejspíš chtěla zabít.