panenka

kopírovat pozadí

přesně na tohle jsem omylem klikla.můžete mi poradit co to tedy znamená myslím tim kam se mi to mohlo zkopírovat a kde to vyhledat a smazat děkuji
Doplňuji:
klikla jsem na to v odkaze synové boží když jsem hledala odpověd.klikla jsem pravým a omylem jsem klikla právě kopirovat pozadí

Odpovědi
GangstaHelper

Ale kde?

Obrázek, co byl na pozadí (nebo jeho odkaz), jste zkopírovala do schránky. Do té samé schránky, jako když kopírujete text (ctrl+c / v).

Takže už je nespíš přepsaný nečím jiným (třeba, když jste kopírovala text), nebo v ní stále je, což Vám nemusí dělat starosti)

Schránka ve windows se dá použít k přenosu nerůznějšího obsahu mezi aplikacemi, které ho podporují (Všudypřítomný text, dále obrázky, zvuk, i video atd.)

vecernice

To by mě taky zajímalo?