jirkajirka

Kopirování z PDF do Wordu 2007

Když zkopíruji pomcí myši zkopírova- vložit text z PDF do Wordu 2007 Proč se mě nezobrazí text v řádcích ale na každém řádku jedno slovo ?
Doplňuji:
Možná jsem se špatně vyjádřil. Text z PDF se mi zobrazí normálně ve Wordu ale když tento text zkopíruji a vložím někam jinam do jiného článku tak se mi zobrazí na každém řádku jedno slovo.Někdy se to stává i při otevření emailu na centrum.cz prohlížeč Mozila Firefox

Nejlepší odpověď
Hlada

PDF je zvláštní formát, který umožní zobrazení a tisk dokumentů na všech zařízeních stejně. Není možné ho jednoduše editovat. Do Wordu je nutné převést ho pomocí některého z převodníků, nikoli obyčejným zkopírováním přes schránku.

Další odpovědi
anonym

Zvláštní, mě to jde?
Doplňuji:
Používáš v PDF convert?